Międzynarodowa organizacja promuje nasze kursy

Ukazało się najnowsze wydanie biuletynu International Network for Health Workforce Education (Międzynarodowa Sieć Kształcenia Pracowników Ochrony Zdrowia) z siedzibą w Nikozji, na Cyprze. Stowarzyszenie promuje wśród swych członków pięć kursów online, w tym jeden (Safemedic) będący efektem projektu naszego autorstwa i jeden (StoryAidEU), który jest rezultatem projektu w którym braliśmy udział.

Wszystkie kursy polecamy uwadze obecnych i przyszłych pracowników ochrony zdrowia.

Oto tłumaczenie biuletynu:

Witam ponownie członków INHWE! Bierzemy udział w wielu projektach, które naszym zdaniem mogą być wykorzystywane przez dużą część naszej bazy członkowskiej, ponieważ mają one zazwyczaj charakter interprofesjonalny i koncentrują się na umiejętnościach przekrojowych. Ponieważ wielu członków może nie zawsze być na bieżąco z projektami, nad którymi pracujemy, a nawet tymi, które już ukończyliśmy, pomyśleliśmy, że przydatne może być ponowne przeanalizowanie stworzonych przez nas narzędzi, które mają zastosowanie dla Ciebie jako edukatora lub studentów, których uczysz:

VRHealthLeaders – Stworzyliśmy kurs e-learning dla nauczycieli, który ma na celu zapewnienie nauczycielom i trenerom wszystkich narzędzi potrzebnych do wdrożenia naszego kursu przywództwa w wirtualnej rzeczywistości. Ponadto kurs online ma na celu zapewnienie pracownikom ochrony zdrowia i studentom symulowanego doświadczenia, aby nauczyć ich zdolności przywódczych, które można łatwo przenieść do praktyki.

StoryAidEU – Stworzyliśmy interaktywny wykład, który daje nauczycielom przykład warsztatu opowiadania historii, wykorzystuje niektóre z podstawowych narzędzi, które pomagają humanizować opiekę zdrowotną poprzez wykorzystanie opowiadania historii. Kurs online może być wykorzystywany przez studentów i praktyków opieki zdrowotnej do samodzielnej nauki lub jako asynchroniczna część kursu blended learning.

Digi4Health – Stworzyliśmy zestaw narzędzi, który zawiera repozytorium wszystkich materiałów szkoleniowych, które nauczyciele i trenerzy mogą wykorzystać do nauczania studentów o trwającej transformacji usług zdrowotnych. Dodatkowo, platforma e-learningowa może być wykorzystywana przez studentów do samodzielnej nauki we własnym zakresie.

SAFEMEDIC – Stworzyliśmy kurs online dla pracowników służby zdrowia i studentów, aby pomóc poprawić bezpieczeństwo w miejscu pracy poprzez zwiększenie ich umiejętności i kompetencji w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami.

DIGI4ME – Opracowaliśmy kurs e-learningowy dla nauczycieli, który ma na celu zapewnienie nauczycielom i trenerom opieki zdrowotnej wszystkich narzędzi potrzebnych do wdrożenia programu nauczania DIGI4ME w ich instytucji.


David Smith
Dyrektor

Przetłumaczono za pomocą www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Koordynator Erasmus+ Skip to content