Kosmetologia w Kownie (Litwa)

Kosmetologia w Kownie

Kauno Kolegija to mieszcząca się w Kownie duża, państwowa uczelnia, z którą Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych podpisała w 2013 roku umowę o współpracy w ramach programu „Erasmus”. Od tego czasu realizowaliśmy wspólne projekty, odbywała się też wymiana pracowników. Kauno Kolegija szczyci się m.in. bardzo wysokim poziomem nauczania na kierunku kosmetologia. Jego studenci i absolwenci zdobywają co rok nagrody i wyróżnienia w branżowych konkursach. Mieszczący się w budynku położonym w centrum Kowna kierunek oferuje studentom doskonałe wyposażenie. Ostatnio mogli się o tym przekonać przedstawiciele naszej uczelni, którzy zwiedzili pomieszczenia kowieńskiej kosmetologii i i mieli okazję rozmawiać z pracownikami i studentami.
kosmetologia w Kownie 2Zabiegi na twarze koordynatorów programu Erasmus+: w głębi – w Kauno Kolegija, bliżej – w WSEPiNM
kosmetologia w Kownie 1Zajęcia – pod oknem kierująca kowieńską kosmetologią p. Żaneta Mickiene
Na czele kosmetologii w Kauno Kolegija stoi pani Żaneta Mickiene, którą mieliśmy nie raz okazję gościć w Kielcach. Pani Mickiene doskonale mówi po polsku i zaprosiliśmy ją do poprowadzenia w tym roku akademickim cyklu zajęć dla naszych studentek kosmetologii. Odbędą się one na początku lutego 2020 roku, zamierzamy je powtarzać także w przyszłości.
kosmetologia w Kownie 3Studentki Kauno Kolegija zdobyły wiele nagród w krajowych i międzynarodowych konkursach
Kauno Kolegija jest też partnerem w naszym projekcie „Safemedic
kosmetologia w Kownie 4 Spotkanie projektu „Safemedic” w Kownie
Koordynator Erasmus+ Skip to content